Всесвітній день води

         22 березня весь світ відзначав Всесвітній день води. Цього року він проходив під гаслом «Вода та зміни клімату – прискорення дій». 
        Протягом березня водогосподарськими організаціями Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області були проведені збори колективів з нагоди Всесвітнього дня води, на яких піднімалися питання важливості збереження водних ресурсів та реформування водогосподарської галузі. У приміщеннях водогосподарських організацій були розміщені  інформаційні стенди з виставкою фотографій та дитячих малюнків на водну тематику.

         Фахівцями водогосподарських організацій було проведено 10 екологічних уроків на зазначену тематику для учнів загальноосвітніх закладів. Було влаштовано конкурси малюнків, зокрема на тему «Вода – основа життя». Підведення підсумків конкурсів заплановано після закінчення карантинних заходів.

         В засобах масової інформації з нагоди відзначення Всесвітнього дня води опубліковано 11 статей на водну тематику: “Водні ресурси – небезмежні”, “Ставлення до води – мірило культури нації”, “В твоїх руках життя води , людино ! ” та інші.

         Проведення зазначених заходів висвітлювалось на веб-сайтах водогосподарських організацій області та на сторінках в соціальних мережах.