Інформація про водогосподарську обстановку за тиждень (період з 08 по 14 квітня 2020 року)

1.

Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок

Протягом тижня трималася ясна погода без опадів.

Вітер змінних напрямків від 3 до 12 м/с.

Температура вночі була від -10С морозу до +70С тепла, вдень від +50С до +210С тепла. Середньодобова:  +90С.

На річках області спостерігається по рівням : на  р.Стир (г/п Млинок) – зменшення на 7 см; на р.Горинь (г/п Дубровиця) зменшення на 7 см; на  р.Случ (г/п Сарни) – зменшення на              5 см. Всі річки знаходяться в берегах.

2.

Гідрохімічна (якість води) та гідрогеологічна ситуація

3.

Робота водогосподарського комплексу

Режим діяльності – експлуатаційний, гідрологічна ситуація контролюється службами регіонального офісу, контроль за станом водних об`єктів, гідротехнічних споруд, обстановкою на підвідомчих потенційно небезпечних об`єктах і прилеглих територіях.

3.1

 Робота насосних станцій (об’єми перекаченої чи поданої води), каналів та ГТС

Протягом тижня  на меліоративних  системах  області працювало від 1 до 12 насосних станцій у Дубенському, Володимирецькому та Зарічненському районах, було перекачено 2,3 млн.м3 води. Водовідведення з меліоративних систем здійснювалось самотічно через мережу відкритих каналів.

 

3.2

Режим роботи ГЕС на водосховищах

   Рівень води Хрінницького водосховища, яке розташоване на р.Стир  у верхньому б’єфі не змінився і становить – 187,80 м БС, у нижньому б’єфі зменьшився на 10 см і становить –182,60 см БС.

   Рівень води Млинівського водосховища, яке розташоване на р.Іква у верхньому б’єфі зменшився на 5 см  і становить – 189,55 м БС, у нижньому б’єфі зменьшився на 7 см і становить –182,52 м БС.

   Режим роботи водосховищ – експлуатаційний, відмітки рівня води на всіх водосховищах Рівненської області не перевищують рівень ФПР. Дані про наповнення водосховищ наведені в таблиці.

4.

Пропуск повені і паводків:

(введені ступені протипаводкового захисту)

5.

Інформація про надзвичайні ситуації, що трапилися, чи ліквідація яких була завершена у звітний період, з повним описом ситуації