Інформація про водогосподарську обстановку за тиждень (період з 21 по 28 квітня 2020 року)

1.

Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок

Протягом тижня трималася хмарна погода з проясненнями, спостерігалися невеликі дощі, короткочасні грози. На поверхні грунту спостерігалися заморозки до -30С  морозу На півдні випало 0,3 мм опадів, в центральній частині –0,3 мм опадів, на півночі – 0,2 мм.

Вітер змінних напрямків від 2 до 12 м/с. Місцями пориви вітру 15-20 м/с.

Температура вночі була від -30С морозу до +80С тепла, вдень від +70С до +220С тепла. Середньодобова:  +90С.

На річках області спостерігається по рівням : на  р.Стир (г/п Млинок) – зменшення на 9 см; на р.Горинь (г/п Дубровиця) зменшення на 4 см; на  р.Случ (г/п Сарни) – зменшення на              6 см. Всі річки знаходяться в берегах.

2.

Гідрохімічна (якість води) та гідрогеологічна ситуація

3.

Робота водогосподарського комплексу

Режим діяльності – експлуатаційний, гідрологічна ситуація контролюється службами регіонального офісу, контроль за станом водних об`єктів, гідротехнічних споруд, обстановкою на підвідомчих потенційно небезпечних об`єктах і прилеглих територіях.

3.1

 Робота насосних станцій (об’єми перекаченої чи поданої води), каналів та ГТС

Протягом тижня  на меліоративних  системах  області працювала 1 насосна станція у Зарічненському районі, було перекачено 0,08 млн.м3 води. Водовідведення з меліоративних систем здійснювалось самотічно через мережу відкритих каналів.

 

3.2

Режим роботи ГЕС на водосховищах

   Рівень води Хрінницького водосховища, яке розташоване на р.Стир  у верхньому б’єфі не змінився і становить – 187,78 м БС, у нижньому б’єфі не змінився і становить –182,60 см БС.

   Рівень води Млинівського водосховища, яке розташоване на р.Іква у верхньому б’єфі зменшився на 6 см  і становить – 189,64 м БС, у нижньому б’єфі зменшився на 5 см і становить –182,60 м БС.

   Режим роботи водосховищ – експлуатаційний, відмітки рівня води на всіх водосховищах Рівненської області не перевищують рівень ФПР. Дані про наповнення водосховищ наведені в таблиці.

4.

Пропуск повені і паводків:

(введені ступені протипаводкового захисту)

5.

Інформація про надзвичайні ситуації, що трапилися, чи ліквідація яких була завершена у звітний період, з повним описом ситуації