Зустріч з головою Рівненської облдержадміністрації

28 квітня  відбулась зустріч начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області Ігоря Мосійчука та начальника Північного міжрайонного управління водного господарства Віктора Мельниковича з головою Рівненської облдержадміністрації Віталієм Ковалем.

Під час зустрічі напрацьовано кроки подальшої спільної роботи, зокрема, проведення детальної інвентаризації усіх меліоративних систем та складання карти водних об’єктів із залученням  інвестиційних коштів грантових проєктів з метою відновлення інфраструктури водогосподарсько-меліоративного комплексу області, залучення аграрних підприємств, які використовують земельні ділянки для сільськогосподарського виробництва, до участі в заходах щодо покращення стану меліоративних систем, а також залучення коштів місцевих бюджетів на виконання природоохоронних заходів.

Віталій Коваль також нагадав, що в області вже є позитивні приклади співпраці бізнесу та влади. Адже ще раніше водогосподарники разом з підприємцями і місцевою владою очистили та відновили осушувальну систему в селі Комори Зарічненського району. Завдяки такій ініціативі вдалося врегулювати рівні підземних вод, що забезпечило родючість грунту і, як наслідок, приріст урожаю.