Інформація про водогосподарську обстановку за тиждень (період з 6 травня по 12 травня 2020 року)

1.

Узагальнена гідрометеорологічна обстановка по басейнах і суббасейнах річок

Протягом тижня трималася хмарна погода з проясненнями, спостерігалися дощі, грози. На півдні випало 33,3 мм опадів, в центральній частині –37,1 мм опадів, на півночі – 24,3 мм.

Вітер змінних напрямків від 5 до 12 м/с. Місцями пориви вітру 15-18 м/с.

Температура вночі була від +50С  до +110С тепла, вдень від +130С до +240С тепла. Середньодобова:  +120С.

На річках області спостерігається по рівням : на  р.Стир (г/п Млинок) – збільшення на 5 см; на р.Горинь (г/п Дубровиця) збільшення на 6 см; на  р.Случ (г/п Сарни) – збільшення на 6 см. Всі річки знаходяться в берегах.

2.

Гідрохімічна (якість води) та гідрогеологічна ситуація

3.

Робота водогосподарського комплексу

Режим діяльності – експлуатаційний, гідрологічна ситуація контролюється службами регіонального офісу, контроль за станом водних об`єктів, гідротехнічних споруд, обстановкою на підвідомчих потенційно небезпечних об`єктах і прилеглих територіях.

3.1

 Робота насосних станцій (об’єми перекаченої чи поданої води), каналів та ГТС

Протягом тижня  на меліоративних  системах  області працювали 1-4 насосні станції у Зарічненському, Дубенському та Сарненському районі було перекачено 0,23 млн.м3 води. Водовідведення з меліоративних систем здійснювалось самотічно через мережу відкритих каналів.

 

3.2

Режим роботи ГЕС на водосховищах

   Рівень води Хрінницького водосховища, яке розташоване на р.Стир  у верхньому б’єфі не змінився і становить – 187,77 м БС, у нижньому б’єфі збільшився на 2 см і становить –182,62 см БС.

   Рівень води Млинівського водосховища, яке розташоване на р.Іква у верхньому б’єфі збільшився на 3 см  і становить – 189,60 м БС, у нижньому б’єфі збільшився на 3 см і становить –182,65 м БС.

   Режим роботи водосховищ – експлуатаційний, відмітки рівня води на всіх водосховищах Рівненської області не перевищують рівень ФПР. Дані про наповнення водосховищ наведені в таблиці.

4.

Пропуск повені і паводків:

(введені ступені протипаводкового захисту)

5.

Інформація про надзвичайні ситуації, що трапилися, чи ліквідація яких була завершена у звітний період, з повним описом ситуації